Elektronik, Konvansiyonel ve Mikroislemci Donanimli Cihazlar
    E-70 ANALOG KONTROL CIHAZI
Göstergesiz ve fark göstergeli olarak üretilir.Çift uyari lambali, eleman ve kablo kopmalarina karsi sistemi koruyan, termokupl girislerinde otomatik ortam sicaklik kompazasyonu saglayan, yüksek giris dirençli, genis dairesel skalali, 72x72 mm ebadinda, plastik kutu içinde, 1 sinifi endüstriyel cihazlardir.
    E-70 ANALOG ZAMAN RÖLESI
Elektronik frekans bölücü tümlesik devreler kullanilarak tasarimlanmis, yüksek güvenirlilik ve hassasiyet sahip, plastik kutu içinde, 1 saniyeden 36 saate kadar çesitli zaman dilimlerinde çalisan, tek veya çok skalali olup LED göstergeli tipleri ile endüstrinin her alaninda kullanilmaktadir.
   
E-70 SAYISAL KONTROL CIHAZI
3½ digit LED göstergeli, 72x72 mm ebatlarinda, endüstriyel ölçü ve kontrol cihazlaridir. Yüksek okuma hassasiyeti ve kolayligina sahiptir.Yüksek giris empedansi, ölçü eleman ve kablo kopmalarina karsi sistemi korumasi, ikaz etmesi ve 0.5 sinifi olmasi özellikleri ile genis kullanim alanlarina sahiptir.
    E-70 SAYISAL ZAMAN RÖLESI
Zaman ayari 3 haneli kodlu anahtarlarla yapilan, kalan süreyi sayisal olarak gösteren, süre bitiminde röle ile uyari veren, 72x72 mm ebatlarinda, 0 saniyeden 999 dakikaya kadar çesitli zaman dilimlerinde çalisan, 0.5 sinifi sayisal göstergeli cihazlardir.
    E-100 ANALOG KONTROL CIHAZI
Fark göstergeli ve göstergesiz olarak üretilir.Çift uyari lambali, ölçü eleman ve kablo kopmalarina karsi sistemi koruyan, termokupl girislerinde otomatik ortam sicaklik kompanzasyonu saglayan, genis dairesel skalali, 96x96 mm ebatlarinda, plastik kutu içinde, 1 sinifi endüstriyel cihazlardir.% oran skalali tipleri ile enjeksiyon makinalarinda genis kullanim alanina sahiptir.
    E-300 ANALOG ZAMAN RÖLESI
Elektronik frekans bölücü tümlesik devreler kullanilarak tasarimlanmis, yüksek güvenirlilik ve hassasiyetine sahip, 96x96 mm ebatlarinda, plastik kutu içinde, 1 saniyeden 36 saate kadar ayarlanabilir, tek veya çok skalali, 1 sinifi olup, LED gösterge tipleri ile endüstrinin her alaninda kullanilmaktadir.

    E-200 SAYISAL ÖLÇÜ ve KONTROL CIHAZI
Mikroislemci donanimli, Açik / Kapali kontroldan PID kontrola kadar çesitli kontrol formlarinda çalisan, 96x96 mm ebatlarinda, cihaz girisine mV, mA, V, T / C, R / T ve diger sensörler ile transmitterler baglanabilen, -1999 ile +1999 arasinda degerler gösterebilen, önü monoflim blok ekran, 0.5 sinifi cihazlardir.
   
    E-2000 SAYISAL ÖLÇÜ ve KONTROL CIHAZI
3½ digit LED göstergeli, 96x96 mm ebatlarinda, yüksek okuma hassasiyetine sahip, 0.5 sinifi cihazlardir. Ölçü eleman ve kablo kopmalarina karsi sistemi koruyan ve ikaz eden cihazlar KEMA laboratuvarindan alinan CE sertifikasina sahiptir.
    E-2200 SAYISAL ZAMAN RÖLESI
3 digit LED göstergeli zaman rölesi, frekans bölücü tümlesik devreler kullanilarak tasarimlanmis, yüksek güvenirlilik ve hassasiyete sahip, zaman ayari 3 haneli bir kodlu anahtar ile yapilarak kalan süreyi sayisal olarak gösteren, süre bitiminde bir röle ile uyari veren, 96x96 ebatlarinda, 0.5 sinifi cihazlardir.
    E-6000 ELEKTRONIK SEÇMELI CIHAZLAR
Seçme amacina yönelik kullanilan bu cihazlar, 96x192 mm ebatlarinda sac kutu içinde, gerilim, akim, direnç çikisli olup, 6 veya 12 ayri transmitter veya trandüserden gelen isaretlerin sira ile seçilmesini ve ölçülmesini saglarlar.Seçme anahtarli cihazlarda kanallar manuel seçilir, seçilen kanal LED ile uyarilir, ayni zamanda ölçülen deger 4½ digit LED göstergede izlenir.